Zapisz się i odbierz 10PLN na akcesoria myśliwskie

sklep mysliwski

Languages
Myśliwski Produkt Dnia
Pikowany futerał na broń śrutową
Pikowany futerał na broń śrutową
170,00 zł
szt.
Plecak myśliwski
Plecak myśliwski
69,00 zł
szt.
Troki
Troki
59,00 zł
szt.
RODO

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

1.  Administrator danych osobowych:  

Fotoas-Pointer sp z o.o z siedzibą w Krakowie (31-342 Kraków, ul. Groszkowa 4) zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia Wydział XI Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000467466, NIP: PL6762462618, REGON: 122790080, prowadząca sklep internetowy Pointer Akcesoria Myśliwskie  pod adresem www.pointerhunt.pl .

2.  Dane kontaktowe Administratora:

Z administratorem danych można się skontaktować za pośrednictwem adresu e- mail:        kontakt@pointerhunt.pl, lub pisemnie na adres: 31-342 Kraków, ul. Groszkowa 4.

3.  Cele przetwarzania danych osobowych.

Dane osobowe będą przetwarzane w celu: realizacji umowy sprzedaży zawartej na odległość - podstawą prawną przetwarzania jest niezbędność przetwarzania danych do zawarcia i wykonywania umowy (art. 6 ust. 1 lit. b) RODO, a po uzyskaniu zgody - także w celach marketingowych.

4.  Okres przechowywania danych osobowych

Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji celów przetwarzania tj. przez okres do czasu wycofania przez Panią/Pana zgody na takie przetwarzanie.

5.  Odbiorcy danych osobowych.

Pani/Pana dane mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora: 

a) Shoper.pl - prowadzącym platformę sklepu internetowego

b) w przypadku Klienta, który korzysta w Sklepie internetowym ze sposobu dostawy przesyłką pocztową lub przesyłką kurierską, Administrator udostępnia zebrane dane osobowe Klienta wybranemu przewoźnikowi lub pośrednikowi realizującemu przesyłki na zlecenie Administratora.

c) W przypadku Klienta, który korzysta w Sklepie internetowym ze sposobu płatności elektroniczne lub kartą płatniczą Administrator udostępnia zebrane dane osobowe Klienta, wybranemu podmiotowi obsługującemu powyższe płatności w Sklepie internetowym.

6.  Przekazywanie danych osobowych poza EOG.

Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do odbiorców znajdujących się w państwach poza Europejskim Obszarem Gospodarczym.

7.  Prawa osoby, której dane dotyczą.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania.

W zakresie, w jakim Pani/Pana dane są przetwarzane w celu zawarcia i wykonywania umowy przysługuje Pani/Panu także prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Pani/Pana danych osobowych, w uporządkowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi danych.

Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych. 

W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem danych.

Dane kontaktowe wskazane są wyżej. 

8.  Informacja o dobrowolności podania danych osobowych.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek nie podanie wskazanych w Regulaminie danych osobowych niezbędnych do zawarcia umowy sprzedaży skutkuje brakiem możliwości zawarcia tejże umowy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl