Zapisz się i odbierz 10PLN na akcesoria myśliwskie

sklep mysliwski

Languages
Myśliwski Produkt Dnia
Siedzisko myśliwskie z cordury
Siedzisko myśliwskie z cordury
59,00 zł
Skórzany pasek do spodni
Skórzany pasek do spodni
79,00 zł
RODO

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

1.  Administrator danych osobowych:  

Fotoas-Pointer sp z o.o z siedzibą w Krakowie (31-342 Kraków, ul. Groszkowa 4) zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia Wydział XI Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000467466, NIP: PL6762462618, REGON: 122790080, prowadząca sklep internetowy Pointer Akcesoria Myśliwskie  pod adresem www.pointerhunt.pl .

2.  Dane kontaktowe Administratora:

Z administratorem danych można się skontaktować za pośrednictwem adresu e- mail:        kontakt@pointerhunt.pl, lub pisemnie na adres: 31-342 Kraków, ul. Groszkowa 4.

3.  Cele przetwarzania danych osobowych.

Dane osobowe będą przetwarzane w celu: realizacji umowy sprzedaży zawartej na odległość - podstawą prawną przetwarzania jest niezbędność przetwarzania danych do zawarcia i wykonywania umowy (art. 6 ust. 1 lit. b) RODO, a po uzyskaniu zgody - także w celach marketingowych.

4.  Okres przechowywania danych osobowych

Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji celów przetwarzania tj. przez okres do czasu wycofania przez Panią/Pana zgody na takie przetwarzanie.

5.  Odbiorcy danych osobowych.

Pani/Pana dane mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora: 

a) Shoper.pl - prowadzącym platformę sklepu internetowego

b) w przypadku Klienta, który korzysta w Sklepie internetowym ze sposobu dostawy przesyłką pocztową lub przesyłką kurierską, Administrator udostępnia zebrane dane osobowe Klienta wybranemu przewoźnikowi lub pośrednikowi realizującemu przesyłki na zlecenie Administratora.

c) W przypadku Klienta, który korzysta w Sklepie internetowym ze sposobu płatności elektroniczne lub kartą płatniczą Administrator udostępnia zebrane dane osobowe Klienta, wybranemu podmiotowi obsługującemu powyższe płatności w Sklepie internetowym.

6.  Przekazywanie danych osobowych poza EOG.

Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do odbiorców znajdujących się w państwach poza Europejskim Obszarem Gospodarczym.

7.  Prawa osoby, której dane dotyczą.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania.

W zakresie, w jakim Pani/Pana dane są przetwarzane w celu zawarcia i wykonywania umowy przysługuje Pani/Panu także prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Pani/Pana danych osobowych, w uporządkowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi danych.

Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych. 

W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem danych.

Dane kontaktowe wskazane są wyżej. 

8.  Informacja o dobrowolności podania danych osobowych.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek nie podanie wskazanych w Regulaminie danych osobowych niezbędnych do zawarcia umowy sprzedaży skutkuje brakiem możliwości zawarcia tejże umowy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl